5 кращих хліба у світі

5 кращих хліба у світі

навколо хліба

хліба , який дуже рано випікали, випікали ще в 6000 році до нашої ери завдяки шумерам, які, можливо, передали своє розуміння єгиптянам приблизно в 3000 році до нашої ери. Єгиптяни вдосконалили процедуру, а також почали додавати дріжджі до борошна.

саме тому ви повинні спробувати цей хліб

Шумери фактично використовували золу для доповнення тіста, оскільки воно було фактично випікане.[Чому саме вам потрібно спробувати цей хліб. Для створення млинця, схожого на кісру, потрібні як метод, так і наполегливість, проте ідеальним є тонке ремесло приготування їжі. рівень сталевої сковороди, а також ви залишитеся в традиційній суданській угоді.

Симіт, Курка

Симіт, наповнений насінням кунжуту, а також поєднаний прямо з гуртами, може бути найкращою угодою Туреччини на ходу. Кілька років тому постачальники, які дмуть вітер на стамбульських дорогах, привозять лотки, складені вище, разом із хлібом, однак мандрівні продавці хліба насправді зараз є незвичними щодо фінансування. Швидше, мандрівники отримують повсякденний симіт біля придорожніх стендів, де насичено-кольорові смуги насправді нагромаджені через багато. Полірована скоринка наповнює хліб разом із яскравим солодким смаком — перед тим, як перейти до печей із дровами, симіт фактично замочують у цукровій воді або навіть розрідженій патоці, глянцевому поліруванні, яке покладається на цукор у дуже теплих умовах.

Crumpets, Об’єднана імперія

Дріжджове пшеничне тісто пузириться прямо в кашоподібний пиріг для цієї смаженої угоди, англійська краща, коли змащується разом з джемом, маслом або навіть згущеним лосьйоном. Кільцеподібна цвіль і цвіль включають тісто, яке можна розливати на сковороді з олією, яка готує один край кожного м’яса до золотистого відтінку. Такі, як азіатський міжнародний цвібек, а також хрусткі сухарі, сухарики насправді в основному споживають у вигляді хліба, що випікається двічі – круглі шматочки фактично розділяють, а також підсмажують перед пропозицією.

Печиво, Уніфіковані умови

Печиво, змащене маслом або навіть підливою, є одним із найдомашніших уподобань Сполучених Штатів. Це, безумовно, не в бік того, що їх легко заробити: щоб отримати м’яке, приємне печиво, потрібно швидко м’яко змішувати його та долоні. На довоєнному півдні печиво насправді розглядалося як унікальна пропозиція для недільної вечері. Зараз вони майже звичайні, приходять із заправних закладів барбекю до домашніх страв.
Компонент трюку залишається в борошні, як правило, у борошні з низьким вмістом білка, наприклад білого кольору Лілі. Гладка пшениця, яка використовується для білої лілії, була фактично довго розширена в південних умовах – до доставки їжі на великі відстані. (Зараз його перемелюють на Середньому Заході.)

Ні, Узбекистан

У звичайних узбецьких печах-тандирах лепешки стають вишуканими виробами, які закінчуються кругляками, прикрашеними прядками, штампами та завитками. Узбецький нон відрізняється в різних регіонах, починаючи від ташкентських хрустких варіацій до самаркандських хлібів, посипаних темним насінням чорнушки. Щойно хліб піднімається з плити, він перетворюється на рій кур’єрів-велосипедів, які переправляють теплі хлібці до кав’ярень і ринків.

Арепа, Венесуела

Ареперос — венесуельські виробники арепи — натирають золоті шматочки кукурудзяного тіста на теплі решітки, щоб пухкі коржики мали чудову підсмажену скоринку, а також ніжні, що готуються на пару.
Арепи були фактично створені у Венесуелі, а також у прикордонних районах, тому що задовго до появи європейців у південних Сполучених Штатах, а також корисний кукурудзяний хліб можна легко варіювати від простого до вишуканого.
Під час ранкової трапези спробуйте все змастити маслом і розділити. Укомплектовані смачними зубними пломбами, бархатистими соусами, а також інтенсивною сальсою, арепи можуть легко стати пристрасною стравою, яка є дуже особистою.

Соковита зелена квасоля біла каррі Свіжі Previous post Соковита зелена квасоля біла каррі Свіжі
Next post Скільки цукру та кофеїну в деяких газованих та енергетичних напоях?