Скільки цукру та кофеїну в деяких газованих та енергетичних напоях?

Скільки цукру та кофеїну в деяких газованих та енергетичних напоях?

Скільки цукру та кофеїну в деяких газованих та енергетичних напоях?

Це одна з областей, яка може уникнути повідомлень багатьох, хто почувається виснаженим і просто хоче щось випити. Причиною запиту є те, чому вони скажуть, що не помічають, скільки цукру в кожному власнику поп-музики? Загалом це пов’язано з тим, як вони зберігаються подалі від них, тоді як позначки попереднього сповіщення повинні бути зроблені необхідними. Правильно, за всіх рівних умов, розуміти, що вони кладуть в свій шлунок і ризик для здоров’я, пов’язаний з такими напоями.

Оскільки цукор викликає «кайф», багато хто не хоче про це знати, а інші просто йдуть шляхом найменшого опору. Напої з кофеїном стають все більш відомими, оскільки незліченна кількість молодих людей вживає їх, а не алкоголь, щоб «виправити». На жаль, деякі з них перестануть використовуватися, оскільки містять рівно 20 або більше ложок цукру.

Організм не може впоратися з таким гігантським внеском речовини. У будь-якому випадку, це не лише цукор, оскільки ці напої багаті кофеїном. У дуже підрахованому відсіку буде те, що можна порівняти з 4 чашками еспресо, рівно 375 мг. Це далеко поза межами того, з чим тіло зазвичай має мати справу.

пояснення щодо пляшок для пиття з певною кількістю цукру

Типовий розмірний глечик найвідомішого безалкогольного напою містить рівно 16-17 ложок цукру, і опікуни регулярно бачать, як дають їх маленьким дітям, а деякі – просто немовлятам.

Проблема в тому, що немає попереднього повідомлення про обидві речовини, які містять ці напої. Відомо, що молодь кидає відро нізвідки після того, як відшліфовує напої з кофеїном, однак реальність така, що готівка говорить. Організації, що створюють ці предмети, продовжуватимуть приховувати поточні реалії щодо своїх предметів, за винятком випадків, коли це стосується суспільних інтересів.

Норма Холт має інформацію, яка дає їй змогу зрозуміти багато питань. Урядові питання, добробут, соціальні та поведінкові проблеми зазвичай є предметом її розмови, а також будь-що, що стосується Духа Всесвіту та відродження, з яким вона зіткнулася. Вона рада почути будь-кого зі своїх читачів.

5-кращих-хліба-у-світі Previous post 5 кращих хліба у світі
2-найфантастичніший-актор Next post 2 найфантастичніший актор